اطلاعیه مهم جنبش از ما

اطلاعیه مهم جنبش از ما

آخرین فرصت شرکت در آزمون و ارزیابی جنبش از ما
هفته پیش رو آخرین فرصت شرکت آزمون و ارزیابی‌های «جنبش از ما» است و روز جمعه 18 بهمن آخرین روز برگزاری آزمون و ارزیابی است. لازم است نامزدهایی که هنوز در این آزمون‌ها شرکت نکرده‌اند هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام در سایت www.azmaa.net و تنظیم روز آزمون اقدام کنند.
در همین هفته نتیجه آزمون و ارزیابی به داوطلبانی که قبلا در آزمون‌ها شرکت کرده و هزینه مربوطه را پرداخت کرده‌اند اعلام خواهد شد. و نامزدهایی که در فرآیند آزمون و ارزیابی «جنبش از ما» پذیرفته شده باشند، باید هر چه سریعتر نسبت به انجام موارد ذیل اقدام نمایند:
• ارائه گواهی تایید صلاحیت شورای نگهبان
• تکمیل رزومه و سوابق در سامانه #از_ما به آدرس www.azmaa.net
• ارائه مدارک مربوط به سوابق درج شده در رزومه
روز شنبه 19 بهمن تدوین گزارش ارزیابی‌ها نهایی شده و یکشنبه 20 بهمن ماه آخرین جلسه نظارت ناظران مردمی برگزار خواهد شد.
روز دوشنبه 21 بهمن نام کاربری و رمز عبور برای بارگذاری اخبار و تبلیغات، تحویل نامزدهای تاییدشده قرار خواهد گرفت و از روز سه شنبه 22 بهمن ماه با اعلام افراد تایید شده در سایت www.azmaa.net امکان بارگذاری مطالب در صفحات مخصوص هر نامزد فراهم است.
مناسب است نامزدهای تایید شده از اکنون مطالب خود خود را آماده کنند که به محض در اختیار گرفتن صفحات، بتوانند در اولین فرصت ممکن نسبت به تبلیغ و معرفی بهتر خود به مردم عزیز اقدام نمایند.
جنبش از ما، بعد از انتخابات نیز با کمک داوطلبانه مردمی با قدرت هرچه تمام تر در راستای شایسته گزینی، شفافیت و پاسخگویی کارگزاران حرکت خود را ادامه خواهد داد.

ان شاء الله.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها