امام جمعه مهریز: مردم در انتخابات مجلس حضور حداکثری پیدا کنند

امام جمعه مهریز: مردم در انتخابات مجلس حضور حداکثری پیدا کنند

ایرنا – حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه چشم دنیا به انتخابات مجلس دوخته شده است، افزود: مشارکت میلیونی مردم در انتخابات دوم اسفندماه‌  چشم تمام معاندان و مخالفان نظام را کور می‌کند.

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم با هر نوع فکر و سلیقه در انتخابات پیش‌رو موجب عزت، اقتدار کشور و ملت است و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی می‌کنند.

خطیب جمعه مهریز تاکید کرد: باید مردم در انتخاب نماینده برای مجلس دقت کنند تا به افرادی خدامحور، ولایتمدار، مردمدار ، مومن، متخصص و پاک‌دست رای دهند تا مجلسی انقلابی داشته باشیم .

محی‌الدینی با بیان اینکه دشمنان از مدت‌ها قبل برای کاهش حضور مردم در انتخابات به دنبال دلسرد کردن هستند، اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان، انتخابات امسال بسیار پرشورتر از دوره های قبل برگزار می‌شود.

وی به ایام فاطمیه و سوگواری برای حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و گفت: باید مراسم‌ها به نحو مناسب با حضور مردم و جوانان در تبیین سیره آن بانوی نمونه اسلام برگزار شود.

امام جمعه مهریز در بخشی از خطبه ها به مسائل فرهنگی و اقتصادی منطقه اشاره کرد و گفت: جنگ روانی و تهدید نرم در کنار نبرد اقتصادی حربه استکبارجهانی علیه انقلاب است که هوشیاری همگان را طلب می‌کند.

محی‌الدینی همچنین به اهمیت تربیت دینی نسل جوان توسط فرهنگیان با همکاری سایر بخش‌ها و خانواده‌ها اشاره کرد که سدی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است.

مرکز شهرستان 55 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها