شورای نگهبان: داوطلبان تایید صلاحیت‌نشده شکایت خود را اعلام کنند

شورای نگهبان: داوطلبان تایید صلاحیت‌نشده شکایت خود را اعلام کنند

ایرنا – به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع‌ رسانی شورای نگهبان، در این اطلاعیه آمده است: پس از اعلام مرحله اول از نتایج بررسی صلاحیت‌ها که در هیات‌های نظارت استانی و هیات‌ نظارت مرکزی صورت گرفته، داوطلبانی که به رای هیات‌های نظارت استانی و مرکزی شکایت دارند می‌توانند به مدت پنج روز از یکشنبه 22 دی 1398 شکایت خود را همراه با مستندات و مدارکی که اثبات کننده شرایط نمایندگی در آنان باشد به محلی که هیات‌های نظارت استانی در استان‌ها اعلام کرده اند و به ورزشگاه جهان پهلوان تختی در تهران اعلام کنند.

این اطلاعیه افزود: نتیجه بررسی شکایات داوطلبان از هیات‌های نظارت استانی و مرکزی توسط شورای نگهبان 11 بهمن‌ماه اعلام می‌شود و داوطلبان بار دیگر می‌توانند در صورت اعتراض به این نتایج در یک فرصت سه روزه شکایت خود را به شورای نگهبان اعلام کنند.

اطلاعیه اعلام داشت: شورای نگهبان پس از بررسی آخرین شکایت داوطلبان تایید صلاحیت نشده، نتیجه نهایی بررسی صلاحیت و شکایات را در تاریخ 22 بهمن‌ماه اعلام می‌کند و پس از این تاریخ دیگر بررسی صلاحیتی نخواهد داشت.

شورای نگهبان یادآور شد: کارشناسان حقوقی شورای نگهبان مستقر در دفاتر استانی و تهران (مجموعه ورزشی تختی) آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به نامزدها در ثبت اعتراض هستند.

16033 نفر در هیات‌های اجرایی بررسی صلاحیت شده‌اند که در این مرحله با احتساب انصراف تعدادی از داوطلبان و با عدم شکایت تعدادی دیگر نسبت به نظر هیات‌های اجرایی، در نهایت صلاحیت بیش از 14 هزار و 500 نفر از داوطلبان در هیأ‌ت‌های نظارت استانی و مرکزی بررسی شد.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها