آغاز فرآیند سنجش شایستگی داوطلبان نمایندگی مجلس در جنبش از ما

آغاز فرآیند سنجش شایستگی داوطلبان نمایندگی مجلس در جنبش از ما

با توجه به پایان مهلت ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس، و «جنبش از ما» فرآیند برگزاری آزمون‌ها و سنجش شایستگی خود را آغاز می‌کند. به این منظور لازم است که داوطلبان نمایندگی مجلس ابتدا در سایت www.azmaa.net  به عنوان نامزد انتخاباتی ثبت نام کنند. سپس از طریق پنل کاربری خود ضمن تکمیل اطلاعات شخصی و رزومه تخصصی و سوابق کاری، زمان مورد نظر خود را برای شرکت در فرآیند ارزیابی «جنبش از ما» طبق جدول زمان‌بندی انتخاب کنند.

در صورتی که در سایت «از ما» به عنوان نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نکرده‌اید، هم‌اکنون اقدام به ثبت نام کنید. (لینک)

در صورتی که قبلا در سایت «از ما» ثبت نام کرده‌اید، با ورود به پنل کاربری خود، روز مورد نظر خود را برای شرکت در فرآیند سنجش شایستگی انتخاب کنید. (لینک)

هزینه آزمون‌ها صدهزار تومان و هزینه کانون ارزیابی پانصدهزار تومان و هزینه صدور گواهینامه تایید صلاحیت حرفه‌ای یک میلیون تومان است. لازم است داوطبان هزینه ذکر شده را جهت نهایی شدن ثبت نام، از طریق درگاه اینترنتی در پنل کاربری خود پرداخت کنند. در صورتی که تنها مانع برای شرکت در فرآیند سنجش شایستگی جنبش از ما، مضیقه مالی و هزینه آزمون‌ها(۱۰۰هزارتومان) و کانون ارزیابی(۵۰۰هزارتومان) است، از طریق راه‌های ارتباطی جنبش مراتب را به اطلاع مسئولان برگزاری سنجش برسانید.

تمامی هزینه‌های دریافت شده برای برگزاری آزمون اعم از هزینه مکان، پذیرایی، دستمزد عوامل برگزارکننده و امور جنبش از ما صرف می‌شود و هیچ‌گونه انتفاع مالی صورت نمی‌گیرد.

زمان برگزاری آزمون و ارزیابی از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر است. در حین برگزاری آزمون امکان خروج داوطلبان از محل آزمون وجود ندارد و خروج به منزله انصراف از سنجش است. حضور راس ساعت ۸ صبح در محل آزمون الزامی است.

سنجش صرفا در روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود و روز جمعه ۲۲ آذر اولین روز برگزاری آزمون‌ها و ارزیابی است. آخرین فرصت برای شرکت در آزمون برای داوطبان ساکن تهران تا ۱۶ دی ماه و برای ساکنان غیرتهران تا پایان دی ماه است و این فرصت تمدید نخواهد شد.

محل برگزاری آزمون در تهران است، و امکان اسکان برای یک شب مخصوص داوطلبانی که از شهرهای غیرتهران تشریف می‌آورند مهیا شده است. لازم است افراد متقاضی اسکان، به مسئولین برگزاری آزمون درخواست خود را از قبل اطلاع بدهند.

تکمیل رزومه در پنل کاربری پیش از شرکت در آزمون‌ها الزامی است و داوطبان موظف هستند اصل یا کپی برابر اصل تمام مدارکی را که در رزومه ادعا کرده‌اند در روز آزمون به همراه خود داشته باشند و یک نسخه تصویر تمام مدارک خود را به مجری آزمون تحویل بدهند.

لازم است داوطلبان شرکت در آزمون برای تنظیم و نهایی کردن روز آزمون، حداقل سه روز قبل از زمان مورد نظر با آقای سعیدی، مسئول برگزاری آزمون‌ها، با شماره تماس ۰۹۳۶۲۱۱۸۱۶۸ هماهنگ بفرمایند.

بدیهی است که اجرای ارزیابی در هر یک از روزهای تعیین شده، منوط به این است که تعداد افراد داوطلب برای آن روز، به حد نصاب لازم برسد.

روز تاریخ ظرفیت(نفر) توضیح
جمعه ۲۲ آذر ۹۸ ۱۲ ظرفیت تکمیل شد.
دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸ ۱۲ ظرفیت تکمیل شد.
پنجشنبه ۲۸ آذر ۹۸ ۱۲
جمعه ۲۹ آذر ۹۸ ۱۲
دوشنبه ۲ دی ۹۸ ۱۲
پنجشنبه ۵ دی ۹۸ ۱۲
جمعه ۶ دی ۹۸ ۱۲
دوشنبه ۹ دی ۹۸ ۱۲
پنجشنبه ۱۲ دی ۹۸ ۱۲
جمعه ۱۳ دی ۹۸ ۱۲
دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ۱۲ آخرین روز سنجش ساکنان تهران
پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ۱۲
جمعه ۲۰ دی ۹۸ ۱۲
دوشنبه ۲۳ دی ۹۸ ۱۲
پنجشنبه ۲۶ دی ۹۸ ۱۲
جمعه ۲۷ دی ۹۸ ۱۲
دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ ۱۲

 

با توجه به اینکه این فرآیند برای اولین بار است که در این مسیر انجام میشود، حوصله، همراهی و همکاری شما بزرگواران موجب رفع نواقص و تقویت دیدگاه شایسته‌گزینی خواهد بود.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

محمد حسين زرينه

با سلام
واريز جهت ازمون از كدام لينك صورت پذيرد
لطفا شماره ارتباطي بفرماييد
متشكرم

admin

با سلام
ابتدا لازم است در سایت به عنوان نامزد انتخاباتی ثبت نام کنید. و سپس بقیه مراحل (تکمیل رزومه، تعیین روز آزمون و پرداخت هزینه) را از طریق فرآیند طراحی شده در پنل کاربری طی کنید.
توضیحات بیشتر به ایمیل شما ارسال شد.

سایر اخبار

هشتگ ها