بیانیه ی جنبش ازما

بیانیه ی جنبش ازما

بسم الله الرحمن الرحیم

مردمان پا‌ک‌نهاد و نیک‌سرشت این دیار، شایسته‌ی زندگی و معیشتی پاک و نیکند، که جز با پاک‌دستی و نیک‌اندیشیِ والیان و متولیان امور حاصل نمی‌شود. در پنجمین دهه از تاریخ استقلال این مرزوبوم، فاصله‌ای عمیق میان آنچه ملت از این بالانشینان انتظار دارد، با آنچه امروز بر سر سفره‌ی فرودستان فرود آمده احساس می‌شود، که درد و رنجش بغض گلوگیر روز و شب دلسوزان و دغدغه‌مندان است.

برگ برنده‌ی هر حرکت نوگرایانه‌ای، مردم و حمایت بی‌بدیل آنها است و امروز مردم ایران بیش از هر زمانی درجستجوی جریانی بدیع در عرصه‌ی سیاسی کشورند. جریانی که بتواند سلامت را به کارآمدی پیوند دهد. ما تلاش داریم تا تمام جوانان ، نخبگان وافراد با تجربه عرصه رشد و پویایی ایران عزیزرا که دغدغه مقابله با تبعیض، فساد و ناکارآمدی را در سر دارند گرد هم آریم و ظرفیت‌های نامتناهی این جوانان برومند را به خودشان و به کشور اثبات نماییم. ما نیازمند جنبشی اجتماعی برای ارتقای عملکرد دستگاه‌های اداره کشور از طریق شایسته‌گزینی، شفافیت و پاسخگویی هستیم.

تلاش ما ایجاد سازوکارهای سالم و روزآمدی است که بعنوان حامیان مطالبات عمومی مردم بتواند افراد کارآمد را از میان نسل سوم انقلاب و یا حتی نسل‌های پیشین شناسایی نموده و ایشان را برای قرارگرفتن در عرصه‌های تأثیرگذار بر سرنوشت کشور و مردم به جامعه معرفی نماید تازمینه های پیشرفت کرمانشاهیان راتا افق ۱۴۴۰فراهم آورد.

 #هدف_اصلی این جنبش شایسته گزینی و طراحی ابزاری برای سنجش در رده های شغلی مختلف است که یکی از آنها بحث #انتخابات را شامل می شود. پشتوانه این ابزار مباحث علمی و آکادمیکی دانشگاهیان است که با فرمایشات مقام معظم رهبری در سندارزشمند گام دوم انقلاب تلفیق شده تا خروجی آن خیر و برکت برای ایرانیان و شکل گیری تمدن نوین اسلامی باشد.
ما در «جنبش علمی از ما» فرآیندهایی را برای رسیدن به اهداف پیش‌گفته طراحی کرده‌ایم که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم👇

#ازما #کرمانشاه

 @azmaa_ksh

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها