تشریح اهداف جنبش از ما در گفتگو با ایرنا

تشریح اهداف جنبش از ما در گفتگو با ایرنا

ایرنا- فعالان “جنبش از ما” جمعی از دانشجویان، نخبگان، دغدغه‌مندان و عدالتخواهان جامعه روز پنجشنبه ۱۴ آذر با امام جمعه لواسانات دیدار و در خصوص مبارزه با فساد و تبعیض با محوریت انتخابات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

عباس خزائی، از دست اندرکاران جنبش از ما در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه دیدار با حجت الاسلام لواسانی توضیح داد: سعی کرده ایم جمعی از نخبگانی و فرهیخته را در خصوص ارائه گفتمان جنبش از ما گرد هم آوریم که بحث محتوایی و آکادمیک آن سبقه ای ۱۴ ساله دارد.

وی گفت: هدف اصلی این جنبش شایسته گزینی و طراحی ابزاری برای این سنجش در رده های شغلی مختلف است که یکی از آنها بحث انتخابات را شامل می شود. پشتوانه این ابزار مباحث علمی و آکادمیکی است که با فرمایشات مقام معظم رهبری تلفیق شده تا خروجی آن خیر و برکت برای انقلاب و مردم باشد.

خزائی تصریح کرد: برخی از اعضای جنبش از ما از نخبگان علمی، اساتید و فعالان دانشگاهی است اما به دلیل اینکه هدف ما اقدامی اثربخش در سراسر کشور است از حوزه های نخبگانی صنعت، اقتصاد، کشاورزی، فرهنگی و فیلدهای مختلف دعوت می کنیم تا به عنوان حامی، تحلیلگر و یا مشارکت انتخاباتی ما را یاری کنند.

وی با اشاره به علت نامگذاری این جنبش با عنوان “از ما” اظهار داشت: از ما گویای بدنهٔ مردم است. جنبشی مردمی که از دل قشری خاص و ویژه برنیامده و رسالتش پایان حاکمیت و تسلط طبقه رانت خوار بر کشور، بویژه جریان سیاستگذاری است.

خزائی از تمامی دغدغه مندان جامعه دعوت کرد تا از طریق سایت Azmaa.net به عضویت جنبش از ما درآیند و در این مسیر عدالتخواهی فعالیت کنند.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها