جزئیات لیست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران

جزئیات لیست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران

خبرگزاری آنا – حبیب‌الله بوربور اظهار کرد: در نشستی که دیشب با آقایان حدادعادل، قالیباف و سروری داشتیم، قرار بر این شد حدود ۱۵۶ نفر از افرادی که در لیست مدنظر اصولگرایان قرار گرفته‌اند، توسط هشت هزار نفر ارزیابی شوند تا کسانی که بالاترین رأی را به دست می‌آورند در لیست ائتلاف قرار بگیرند.

وی ادامه داد: در واقع هشت هزار نفری که به لیست ۱۵۶ نفره رأی خواهند داد، دارای کُد و کارت الکترال هستند و هر کدام از این هشت هزار نفر می‌توانند به ۳۰ نفر از لیست ۱۵۶ نفره رأی دهند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: این هشت نفر که صلاحیت رأی دادن دارند، منتخب و معتمد اصناف، محلات، اقشار و اقوام هستند.

بوربور درباره لیست ۳۰ نفره تهران گفت: نفرات نهایی لیست ۳۰ نفره تهران باید دارای بالاترین رأی در انتخابات الکترال باشند و نیز باید نظر مثبت ۱۰ نفر از منتخبان شورای ائتلاف که کاندیدا نیستند را کسب کنند.

وی درباره احتمال تشکیل لیست دیگری جدای از لیست واحد اصولگرایان خاطرنشان کرد: البته ممکن است، افرادی که در ارزیابی نمره لازم را کسب نکرده‌اند و سپس در لیست ائتلاف قرار نگرفته‌اند، خودشان یک لیست جداگانه دیگری جدا از لیست ائتلاف ارائه دهند که این عمل آنها احتمالاً به اصولگرایان ضربه خواهد زد.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها