شفافیت سبب مصونیت داوطلبان از آسیب ها و انحرافات می شود

شفافیت سبب مصونیت داوطلبان از آسیب ها و انحرافات می شود

غلامرضا شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شفافیت به معنای درستکاری است، افزود: هیچ فرد و داوطلبی از درست کاری ضرر نکرده است.

وی با تاکید براینکه همه داوطلبان، نمایندگان و منتخبان مردم و مسئولان باید شفاف و درستکار باشند، ادامه داد: همه مردم راستی و صداقت را می‌پسندند و همه اعضا و داوطلبان شورای شهر به دلیل آنکه قرار است مسئولیت خدمتگزاری مردم را داشته باشند باید با مردم صادق باشند.

وی از داوطلبان و منتخبان که قرار است مسئولیت خدمت مردم را داشته باشند خواست به چالش شایستگی وشفافیت بپردازند و گفت: مردم دوست دارند بدانند منتخبانشان از نظر عملکرد و رفتار چگونه هستند.

شریعتی با اشاره به اقدام ارزشمند راه اندازی چالش شایستگی وشفافیت اظهار داشت: وقتی عملکرد و رفتار انسان شفاف باشد، سبب حفظ افراد و منتخبان از آسیب‌ها و گزندها می‌شود.

در این راستا خبرگزاری مهر در طرحی به نام جنبش از ما از نامزدهای انتخاباتی و مردم درخواست دارد تا با حضور در سایت azmaa.net در چالش شفافیت شرکت کنند یعنی به صورت شفاف عملکرد و برنامه‌های حوزه‌های مختلف را به بوته نظرات مردمی و قضاوت بگذارند و این آمادگی وجود دارد که حتی مطالب بیان شده توسط نامزدهای انتخاباتی در خبرگزاری مهر و همچنین سایت «از ما» منتشر شود.

نظرات خود را ارسال کنید

 * 
 * 

سایر اخبار

هشتگ ها